גיבויים – חובה לכל לקוח

מהם שירותי גיבוי מרחוק ומדוע הם חיוניים והכרחיים לכל בית עסק בעידן המודרני והדיגיטלי הנוכחי? על כך ועוד בכתבה שלפניכם.

שירותי גיבוי נועדו לצרכי גיבוי מכלול הפעולות המקוונות וה-לא מקוונות המיושמות על גבי מערכות המחשוב והתקשורת הפועלות בבתי העסק השונים. בעבר הלא כל כך רחוק, שירותי הגיבוי יושמו באמצעים טכנולוגים אשר חוברו למערכות המחשבים והתקשורת והן הצריכו פעולה ידנית יזומה מצד בעלי העסק. מיותר לציין שפעולות הגיבוי השונות, חיוניות והכרחיות לכל עסק, ארגון וחברה וזאת ללא קשר לגודלה ותחום עיסוקה, כאשר פעולות הגיבוי השונות נועדו לצרכי גיבוי נתונים ומסמכים החיוניים לפעילותם השוטפת של עסקים בכל סדר גודל, ארגונים מכל סוג וחברות פרטיות וציבוריות כאחד.

אם כך, מהם שירותי גיבוי מרחוק?

תחום אבטחת המידע והסייבר הפך בשנים האחרונות לאחד מהתחומים החשובים והחיוניים ביותר לכל ארגון, חברה ועסק, וזאת לנוכח האיומים אליהם חשופים מאגרי המידע השונים המוחזקים במערכות המחשוב, התקשורת והמידע הפועלות בסביבת העסקית הדיגיטלית והמודרנית. תחום זה מיושם באמצעות מערכות מתקדמות לאבטחת מידע, כאשר בין יתר השירותים המוצעים לכם באותן מערכות תוכלו למצוא פתרונות מעשיים לצרכי גיבוי נתוני מידע המבוססים על טכנולוגיית ענן.

טכנולוגיה זו מאפשרת פעולות גיבוי אוטומטיות לכל מאגרי המידע השונים ומכלול הפעולות המקוונות והלא מקוונות המיושמות על גבי מערכות המחשוב והתקשורת. פעולת הגיבוי עצמה מתבצעת בשיטת דחיסה והצפנה, על גבי שרתי גיבוי המותאמים להיקף המידע אותו נדרש לגבות, בכל רגע נתון ומכיוון שמדובר בטכנולוגיית ענן היודעת להגן ולשמור על כל המידע על גבי שרתי אינטרנט, ניתן לשחזר את המידע המוצפן בכל רגע נתון ומכל נקודה בעולם באמצעות חיבור פשוט לאינטרנט והזנת סיסמאות הרשאה.

פעולת הגיבוי מרחוק בטכנולוגיית ענן חיונית עבור כל סוגי העסקים, החברות והארגונים וזאת לנוכח היקף האיומים והסכנות המצויות במרחב הדיגיטלי וה-וירטואלי, כאשר התאמת השירות לצרכי הארגון/חברה/בית עסק, מיושמת במסגרת התאמה פרטנית מלאה הכוללת: תכנון והקמה של תשתיות הגיבוי הנדרשות.

חברת ARAD SOULTIONS מציגה: הטמעת פתרונות גיבוי בהתאמה אישית לכל לקוח

חברת ARAD SOULTIONS   הינה אחת מהחברות המובילות ביותר בישראל בכל הנוגע למתן פתרונות תכנון, הקמה ותחזוקה של מערכות תקשורת, מערכות מחשוב ומערכות המידע, כאשר בין יתר שירותיה המורחבים של החברה תוכלו למצוא גם שירותי ייעודי למטרות פתרונות גיבוי בהתאמה אישית לכל לקוח. שירות זה מבוסס על פתרונות מעשיים לצרכי גיבוי נתוני המידע הנדרשים וזאת בהתאמה אישית מלאה לכל לקוח ולהיקף מאגרי המידע הנחוצים לו לצרכי גיבוי. פעולות הגיבוי המוצעות לכם על ידי חברת  ARAD SOULTIONS   הינן פעולות גיבוי מרחוק בטכנולוגיית ענן והם מותאמים לכל סוגי מערכות המחשוב, התקשורת והמידע האפשריות. כמו כן, פתרונות הגיבוי של חברתנו  משלבים בתוכם טכנולוגיות מתקדמות בתחום אבטחת המידע והסייבר.

סגירת תפריט

החלה ממתקפת סייבר

שיחזור מגיבויים וחזרה לשגרה
החלה ממתקפת סייבר

לקבלת מידע נוסף אודות המוצרים/שירותים המוצעים על ידינו והיכרות מעמיקה עם עולם פתרונות המחשוב שלנו

ניהול שגרה בטוחה

 • שמירה על נהלים\תקינה ארגוניים
 • ניטור 24/7 במידה ויש מערכת ניטור
 • עירנות ותשומת לב לפרטים או פעילות לא רצויה או שגרתית
ניהול שגרה בטוחה

לקבלת מידע נוסף אודות המוצרים/שירותים המוצעים על ידינו והיכרות מעמיקה עם עולם פתרונות המחשוב שלנו

התמודדות עם מתקפת סייבר

הותקפתם? חשוב מאוד לפעול ומהר!
 • ניתוק חשמל למודמים ולמתגים בארגון
 • ניתוק כל מערכות הגיבוי (כגון דיסקים חיצוניים/דיסק און קי וכד') מהשרתים ואו מהרשת
 • להזעיק את חברת השרות ו/או מנהל הרשת בארגון

לאחר ביצוע פעולות אלו נגיע אליכם לביצוע הפעלה מבוקרת של השרתים ונבצע והערכת נזקים ברמת שרתי הארגון על ידי סריקה עם כלי העבודה מתקדמים. נבודד את היחידה/השרת המותקף ונבצע מחיקה וניקוי הנוזקה.

התמודדות עם מתקפת סייבר

לקבלת מידע נוסף אודות המוצרים/שירותים המוצעים על ידינו והיכרות מעמיקה עם עולם פתרונות המחשוב שלנו

התגוננות ופעולות מנע

 • התקנת פיירוול עם מערך סינון אתרים - מומלץ מסוג Fortinet
 • התקנת תוכנת לאיתור ונטרול נוזקות סייבר - כגון SOPHOS INTERCEPT X
 • הקמת מערך גיבויים כפול - מקומי ובענן
 • התקנת מערכת ניטור 24/7 - מומלץ Monitoring & Asset Management-Teamviewer
 • כתיבת תקינה\נהלים לעבודה פנים וחוץ ארגונית מוקשחים וברורים

לקבלת מידע נוסף אודות המוצרים/שירותים המוצעים על ידינו והיכרות מעמיקה עם עולם פתרונות המחשוב שלנו